Instock
| Weight | 1.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 23 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power | other |
| No-Load Speed | 35000rpm |
| Output voltage | 12V |
| Size | 7.3*14*3cm |
| Material | Plastic |
| Model Number | ND-357 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Electric Manicure Drill & Accessory |
| Certification | CE, RoHS |
| Nail Drill Rechargeable | taladro electrico portatil inalambrico electrico para |
| Material: ABS+Alloy | Feature:Low Vibration |
| With 7pcs Nail Drill Bits | Battery capacity:2500mAh |
| Speed:35000RPM | Usage:Gel Removed |
| Charging time/Working time:4/10 Hours | Portatil Recargable Inalambrico Torno para Unas |
| ponceuse ongle | electric nail drill |
| frezarka do paznokci | broca para unhas de gel |
| Rechargeable Nial with LCD | Protable Cordless Nial Dill |
| Nail Drill Machines | nail drimmels for feet |
| Wireless Pedicure Grinder | Taladro de Unas Maquina |
| Electric Nail Drill with Rhinestone | Bling Rechargeable Nail Drill Machines |
| Torno Electrico para Unas | Torno para Unas Profesional 35000 rpm |
Instock
There are no reviews yet.