Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Size | 7.8 cm |
| Material | STAINLESS STEEL, stainless steel |
| Model Number | ZS-56 |
| Application | Toe, Finger |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Clipper & Trimmer |
Instock
There are no reviews yet.