Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.096 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 7 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Size | 4.5×9.5cm |
| Material | Stainless steel |
| Model Number | AA281 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Makeup Scissor |
| Applicable People | general |
| Applicable Type | General |
| Product Color | as shown |
| Package Included | 1xiron box, 1xmake-up scissors, 1xeyebrow clip |
| Feature 1 | Nail Clippers Manicure Tools Ergonomic |
| Feature 2 | Manicure Set Gift Idea Luxurious |
| Feature 3 | Pedicure Travel Case Travel Essentials Time-saving |
| Feature 4 | Nail Care Premium |
| Feature 5 | Professional-grade Innovative |
Instock
There are no reviews yet.