Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 1 × 1 cm |
| Size | 14cm/5.51" |
| Material | Plastic |
| Model Number | 18016841 |
| Number of Pieces | COMBO |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Dotting Tool |
Instock
There are no reviews yet.