Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.02 kg |
|---|---|
| Dimensions | 2 × 2 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Model Number | TO-2 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| name | Nail Arts Silicone Applicator |
| color | clear |
| size | 105*8mm |
| quantity | 1pcs |
| material | silicone |
| using | applying powder, glitter, pigment |
| feature | Reusable, easy to clear |
Instock
There are no reviews yet.