Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.025 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 10 cm |
| Number of Pieces | COMBO |
| Size | 3PCS/set, 7mm/12mm/15mm/as picture show |
| Model Number | NBT0016 |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Nail Brush |
| Color | purple;Blue |
| material | acrylic+fiber |
Instock
There are no reviews yet.