Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 4 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Ingredient | water |
| NET WT | 15ml |
| Type | Top Coat |
| Brand Name | bolanya |
| Number of Pieces | One Unit |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | TOP COAT |
Instock
There are no reviews yet.