Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.92 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 30 × 15 cm |
| Plug Type | USB Plug |
| Quantity | 1 Set/Kit |
| Size | Manicure Tool Set |
| Material | Plastic |
| Model Number | Acrylic Nail Kit |
| Brand Name | LNWPYH |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Set & Kit |
| Nail lamp | 36W |
| Nail Gel Polish | 6/12/18 PCS |
| Lasting Period | 3 Weeks or About |
| Cured | LED or UV Lamp |
| Need | Base Coat And Top Coat |
| Certification | MSDS, SGS |
| Color Card | 36 Colors for selection |
| Feature 1 | Acrylic Powder & Liquid |
| Feature 2 | Acrylic Powder |
| Feature 3 | Extension Gel Kit |
| Feature 4 | Nails acrylic powder |
| Feature 5 | Nail Gel Kit |
| Feature 6 | Nail Art Decorations |
Instock
There are no reviews yet.