Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.06 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Item Weight | 0.02kg |
| is_customized | Yes |
| Side Stone | None |
| Certificate Number | NO |
| Metal Stamp | 925, Sterling |
| Shapepattern | Geometric |
| Setting Type | Prong Setting |
| Style | TRENDY |
| Model Number | JZ-R9655 |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Occasion | party |
| CertificateType | GIA |
| Metals Type | silver |
| Main Stone | Moissanite |
| Gender | Men |
| Brand Name | Nabest |
| Origin | Mainland China |
| Fine or Fashion | Fine |
| Item Type | Rings |
| Item | 925 Sterling Silver Moissanite Ring |
| Dropshipping | Yes |
| OEM/ODM/Customized | Yes |
| Customized Logo | Yes |
Instock
There are no reviews yet.