Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 83 kg |
|---|---|
| Dimensions | 118 × 65 × 31 cm |
| Capacity | >8L |
| Brand Name | HAOYUNMA, NILLOS |
| Origin | Mainland China |
| Warranty | 1 Year |
| After-sale Service | Online technical support |
| Project Solution Capability | 3D model design |
| Application | Kitchen |
| Design Style | Modern |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Model Number | N8850XN |
| Feature | With Faucet |
| Surface Treatment | Black nano |
| Installation Type | Above Counter |
| Bowl Shape | Square |
| Number of Holes | Four |
| Sink Style | Single Bowl |
| Product name | Stepped-based handmade kitchen sink |
| Material | 304 stainless steel |
| Dimension | 880x500mm (2.89×1.64ft) |
| Cut out size | 850x470mm (2.79×1.54ft) |
| MOQ | 1 SET |
| Surface Finish | Black nano coating |
| Thickness of panel | 3mm |
| Thickness of bowl | 1.2mm |
| Custom logo | Availale |
| Accessories | Glass rinser, trash can, filter faucet, drainage switch |
Instock
There are no reviews yet.