Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 104 × 6 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Usage | EMERGENCY |
| Model Number | N4- Smart Track lights |
| Warranty | 3 years |
| Is Dimmable | Yes |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Light Source | LED bulbs |
| Wattage | 100W-350W |
| Certification | CCC, ce, CE, CCC |
| Voltage | 110V, 220V |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | Nevsky |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Track Lighting |
| Track for stretch ceiling N6 | //www.aliexpress.com/item/1005003775205773.html |
| Request for Quote | |
| All lamps | //www.aliexpress.com/item/1005001346058811.html |
| Is Smart Device | Bluetooth, Zigbee |
Instock
There are no reviews yet.