Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.125 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Standard | None |
| Package | Yes |
| Model Number | KM2-04 USB Switch, KVM Switch, USB Hub |
| Certification | FCC, RoHS, CE |
| Funtion | None |
| Standard | USB 3.0 |
| Ports | 2 |
| Interface Type | USB 3.0 |
| Brand Name | MZX |
| Origin | Mainland China |
| Function | 2 Computers share printer Mouse Keyboard U-flash etc |
| Type | Two-way use 2 in 1 out, or 1 in 2 out |
| Name | Two-way 2 in 1 out USB 3.0 KM Switch Switcher |
| Input | 2 x USB 3.0 A, Connect to the USB of the computer host |
| Output | 1 x USB 3.0 A, Connect to keyboard, mouse, scanner, printer, U Disk, USB HUB |
| Feature 1 | USB switch |
| Feature 2 | Swith USB |
| Feature 3 | USB switch 2 PC |
| Feature 4 | Switch selector |
| Feature 5 | Mouse switch |
Instock
There are no reviews yet.