Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.03 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 1 cm |
| Surface Width | 6mm |
| Setting Type | None |
| Rings Type | Wedding Bands |
| Model Number | 1R22 |
| Shapepattern | Round |
| Style | Classic |
| Occasion | party |
| Material | Metal |
| Metals Type | TUNGSTEN, Tungsten Steel |
| Gender | Men |
| Item Type | Rings |
| CN | Guangdong |
| Fine or Fashion | fashion |
| Origin | Mainland China |
| Size | US size 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 /13 |
| Package | Jewelry Pouch |
Instock
There are no reviews yet.