Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.065 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Power Type | None |
| is_customized | Yes |
| Model Number | JAD-Sliver |
| Size | 12.1 cm |
| Material | High quality steel |
| Use | Bikini, BODY, Face, Underarm |
| Gender | Male |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Razor, Men's Razor |
| Number of Pieces | One Unit |
| Type | Barber Razors |
| Feature 1 | Safety Razor for men |
| Feature 2 | trimmer razor |
| Feature 3 | beard shaver |
| Feature 4 | barbeadores |
| Feature 5 | manual shaver for men |
| Feature 6 | hair removal for men |
Instock
There are no reviews yet.