Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | YDX057 |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | PATCHWORK |
| Insole Material | EVA |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Brand Name | GPBD |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
| Quality Fashion Men's Sneakers | Mens Shoes 2024 New Casual Shoes for men |
| Mesh Comfortable Outdoor Running Shoes | Tenis Masculino |
| Mesh Lace Up Male Flats | Versatile Outdoor Breathable Running Shoes |
| Fashion Designer Men Shoes | Outdoor All-match Comfortable Breathable Sports Shoes |
| Dissolve Thick Shoes | Men Platform Trend Chunky Sneakers |
Instock
There are no reviews yet.