Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.247 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 22 × 13 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Style | fashion |
| Model Number | 9527-1 |
| Occasion | Casual |
| Insole Material | EVA |
| Outsole Material | EVA |
| Sandal Type | clogs |
| Upper Material | EVA |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | sandals |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.