Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.38 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | Concise |
| Heel Height | Med (3cm-5cm) |
| Fashion Element | Platform |
| Season | Summer |
| Pattern Type | Solid |
| Shoes Type | basic |
| Outsole Material | EVA |
| Applicable Place | Indoor |
| Upper Material | EVA |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Item Type | slippers |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.