Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| With or install Professional accessories | None |
| Whether with metal toe cap | No |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Outsole Material | RUBBER |
| Gender | Men |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Cotton Fabric |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | 2024 |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | YBQJOO |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| pattern | Solid color |
| Applicable sports | on foot |
| Inner lining material | Mesh fabric |
| Product Category | Nude shoes |
| Upper height | Low side |
| Popular elements | Car suture |
| style | leisure |
| Suitable for the season | Summer, spring and autumn |
Instock
There are no reviews yet.