Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 12 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | POLYESTER |
| Department Name | Unisex |
| Model Number | Slippers |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Feature | Anti-Slippery, Hard-Wearing, Shock-Absorbant, Light Weight |
| Gender | Unisex |
| Brand Name | YEAE |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Platform Height | 3-5cm |
Instock
There are no reviews yet.