Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 11 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Lining-Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Upper-Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Genuine leather |
| Season | Summer |
| Model Number | 2029BFD |
| Fashion Element | Sewing |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | RUBBER |
| Upper Material | Genuine leather |
| Brand Name | NAIKPLLO |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.