Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.16 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Craft of Weaving | TAT |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Feature | Multifunction |
| Applicable Scene | Outdoor |
| Applicable Season | Spring and Summer |
| Model Number | H013 |
| Strap Type | Adjustable |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | Unisex |
| Department Name | ADULT |
| Material | POLYESTER, Nylon |
| Brand Name | xshmily |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Item Type | Baseball caps |
| Size | Fit For Head Of 55-62cm |
| Occasion | Outdoor, Fishing, Hiking, Climbing, Cycling, Travel, Beach |
| Features | Sun Protection, UPF 50+, Wide Brim, Quick Drying |
| Character | Foldable, Easy to carry, Windproof, Lightweight, Ultraviolet-proof, Breathable |
Instock
There are no reviews yet.