Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.45 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | Mesh |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | N17 |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | buckle strap |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PU |
| Upper Material | Mesh (Air mesh) |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.