Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.092 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 11 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Improve Lip Glossy |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Size | Full Size |
| Ingredient | Lip Hydrating Serum |
| Quantity | Lip Smoothing Serum |
| Model Number | Lip Volumising Essence Oil |
| Benefit | Moisturizer, Nutritious |
| NET WT | 10ml |
| Brand Name | East moon |
| Origin | Mainland China |
| Date of Manufacture | New |
| Shelf Life | 3 Years |
| Manufacturer | Lip Care Rolling-Ball |
| Type | Lip Balm |
| Distributor/Importer | Increase Lip Elasticity |
| Function 1 | Lips Moisturizing Liquid |
| Function 2 | Lips Nourish Care |
| Function 3 | Men Lip Care Serum |
| Function 4 | Hyaluronic Lip Essential Oil |
| Function 5 | Volumising Lip Serum |
Instock
There are no reviews yet.