Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 10 cm |
| Heel Height | Flat (≤1cm) |
| Fit | Fits larger than usual. Please check this store's sizing info |
| Lining Material | Polyester |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | women men sneakers |
| Fashion Element | zipper |
| Closure Type | Lace-up |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | PVC |
| Upper Material | PVC |
| Origin | Mainland China |
| Department Name | ADULT |
Instock
There are no reviews yet.