Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 3 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Interior | Interior Slot Pocket, Cell Phone Pocket, Interior Zipper Pocket, Interior Compartment, Zipper Poucht, Coin Pocket, Passcard Pocket, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Model Number | 2043 |
| Material Composition | genuine leather |
| Item Width | 1.5cm |
| Item Weight | 0.11kg |
| Item Length | 18cminch |
| Item Height | 9cminch |
| Decoration | None |
| Wallet Length | long(26+inch) |
| Wallets | Standard Wallets |
| Closure Type | zipper |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual |
| Gender | WOMEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | NoEnName_Null, joyir |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Item Type | Wallet |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
Instock
There are no reviews yet.