Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Genuine Leather Type | Cow Leather |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Interior | Zipper Poucht, Note Compartment, Photo Holder, Card Holder |
| Lining Material | POLYESTER |
| Material Composition | 80% |
| Item Width | 1.5cm |
| Item Weight | 0.1 |
| Item Length | 11cm |
| Item Height | 8cm |
| Wallet Length | short(4-16inch) |
| Wallets | Clutch Wallets |
| Closure Type | hasp |
| Style | vintage |
| Gender | MEN |
| Main Material | Genuine leather |
| Brand Name | dawndesslo |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hebei |
| Item Type | Wallet |
Instock
There are no reviews yet.