Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 10 × 10 cm |
| Occasion | Casual |
| Shoes Type | Loafers |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Pattern Type | Geometric |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | BD21266 |
| Lining Material | CANVAS |
| Outsole Material | RUBBER |
| Closure Type | Lace-up |
| Feature | Breathable, Sweat-Absorbant, Hard-Wearing, Anti-odor |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | Casual Shoes |
| Department Name | ADULT |
| Place of Origin | Liaoning province |
| The number of the goods | 21266 |
| Source type | goods in stock |
| Insole material | PU |
| Applicable scenario | daily |
| Toe shape | Round head |
| Fastest delivery time | 1 |
| colour | Yellow, all black, black and white, khaki, gray-green |
| Product category | Nude shoes |
| Upper height | Lower gang |
| Vamp material | canvas |
| Heel height | Low heel (1-3cm) |
| size | 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
| Sole technology | Adhesive shoes |
| The opening depth | Middle mouth (7-11CM) |
| Gender applies | male |
| Suitable for the season | Summer, Spring and Autumn |
| Popular elements | Seams |
| style | Leisure |
| Quality inspection report | be |
Instock
There are no reviews yet.