Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.145 kg |
|---|---|
| Dimensions | 23 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | Blackhead Removal Cream |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Voltage | None |
| Ingredient | Natural Plants |
| Model Number | Cleansing Gel |
| NET WT | 120ml |
| Feature | Face Cleaning |
| Type | Facial Cleanser |
| Gender | Male |
| Brand Name | East moon |
| Origin | Mainland China |
| Manufacturer | Pore Cleanser |
| Distributor/Importer | Men Face Wash |
| Date of Manufacture | Moisturizing Exfoliator |
| Shelf Life | Balance Water and Grease |
| Item Type | Cleanser |
Instock
There are no reviews yet.