Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 20 × 12 cm |
| With or install Professional accessories | None |
| Whether with metal toe cap | No |
| Whether waterproof | No |
| Upper fixing method | sticking |
| Upper coverage | Not above ankle |
| Outsole Material | RUBBER |
| Gender | Men |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Heel Height | Low (1cm-3cm) |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Lining Material | CANVAS |
| Season | Summer |
| Model Number | 2025 |
| Fashion Element | Shallow |
| Closure Type | SLIP-ON |
| Pattern Type | Solid |
| Insole Material | Fabric |
| Upper Material | CANVAS |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China |
| Walking Flats shoes for men | Summer Platform Ladies shoes |
| men Vulcanize Shoes | women Vulcanize Shoes |
| 2023 Fashion man shoes | men Printed Canvas Shoes |
| Anti-Slip shoes for man | mens Platform Sneakers |
| Summer Canvas Shoes | man flat Shoes |
Instock
There are no reviews yet.