Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 10 × 8 cm |
| With or install Professional accessories | Others (fill in by yourself) |
| Whether with metal toe cap | No |
| Whether waterproof | Yes |
| Upper fixing method | stitching |
| Upper coverage | Above the ankle but not to the knee |
| Gender | Men |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Occasion | Casual |
| Fit | Fits true to size, take your normal size |
| Pattern Type | Solid |
| Season | Spring/Autumn |
| Model Number | ss24862 |
| Closure Type | Lace-up |
| Feature | Breathable, waterproof |
| Shoes Type | Loafers |
| Lining Material | PU |
| Insole Material | EVA |
| Outsole Material | RUBBER |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Department Name | ADULT |
| Origin | Mainland China, Liaoning |
| Item Type | Casual Shoes |
| pattern | Solid color |
| The source category. | goods in stock |
| Toe shape | Round head |
| Product category | Lefu shoes |
| Color. | Black and white, all black, grey |
| Upper material | Artificial Pu |
| Heel height | Flat heel |
| Size | 39, 40, 41, 42, 43, 44 |
| The depth of the opening. | Shallow mouth (below 7cm) |
| Applicable gender | male |
| Applicable age group | Youth (18-40 years) |
| Suitable for the season | Autumn, Winter, Summer |
| Popular elements | Sewing thread |
| style | leisure time |
Instock
There are no reviews yet.