Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 25 × 30 cm |
| Applicable Season | Autumn And Winter |
| Applicable Scene | CASUAL |
| Place Of Origin | China (mainland) |
| Closure Type | zipper, zipper |
| Decoration | Pockets, Zippers |
| Lining Material | POLYESTER |
| Pattern Type | Solid |
| Weight | 1.1kg |
| Sleeve Style | regular |
| Fabric Type | Broadcloth |
| Type | regular |
| Detachable Part | Hat Detachable |
| Hooded | Yes |
| Thickness | Thick |
| Filling | COTTON |
| Collar | Hooded |
| Style | Casual |
| Clothing Length | regular |
| Material | POLYESTER |
| Brand Name | CHAIFENKO |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Gender | MEN |
Instock
There are no reviews yet.