Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.522 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 21 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LH008 |
| Age Group | Children |
| Pattern Type | Solid |
| Use | Seat |
| Style | Modern Style |
| Pattern | PRINTED |
| Feature | massage, memory |
| Material | 100% Polyester |
| Shape | U-Shape |
| Technics | Woven |
| Filling | Memory Foam |
| Unpick and Wash | Not Removable and Washable |
| Type | Seat Cushion/Back Cushion |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Size | 45cm*35cm*7cm |
Instock
There are no reviews yet.