Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.55 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 28 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Patchwork |
| Grade | quality |
| Model Number | Multifunctional Pillow |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Concave |
| Part | BODY |
| Feature | memory, COOLING, Massage, Waist Pillow |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | BODY, massage, Bedding |
| Origin | Mainland China |
| CN | Anhui |
| Feature 1 | Massage Pillow |
Instock
There are no reviews yet.