Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Thread Count | 200TC |
| Fabric Count | 30 |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | OBLONG |
| Part | Neck |
| Feature | memory |
| Filling | Memory Foam |
| Use | Decorative, BODY, Travel, massage, Bedding |
| Brand Name | HEHUAI HT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| size | 50x30x10cm |
| Pillow fabric | knitted garment |
| material | memory foam |
| Bedding Breakdown | memory pillow |
| Pillow height | 10cm-15cm |
| features | cooling pillow, cold pillow, cooling pillows for sleeping, gel pillow, cool gel pillow, cool pillow, cooling gel pillow, memory foam, memory foam cooling pillow, cold pillow for sleep, cooling pilow, gel pillows for sleeping, gel memory foam pillow, cooling bed, almohada gel, cooling pad gel, almohada fria gel, almohada de gel, cool pillow for sleeping, bed cooling, airgelly |
Instock
There are no reviews yet.