Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Thread Count | 200TC |
| Fabric Count | 40 |
| Shape | OBLONG |
| Part | Neck |
| Filling | Memory Foam |
| Material | 100% Cotton, Memory foam |
| Use | Bedding |
| Brand Name | HEHUAI HT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Pillow core fabric | Polyester |
| Pillow core shape | Candy type |
| weight | 2kg |
| Bedding segmentation | Memory pillow |
| Pillow core height | 10cm-15cm |
Instock
There are no reviews yet.