Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | YES |
| Pattern Type | Patchwork |
| Grade | Grade A |
| Model Number | SS |
| Thread Count | 200TC |
| Fabric Count | 20 |
| Weight | 0-0.5 kg |
| Shape | U-Shape |
| Part | Neck |
| Feature | memory |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Decorative, Travel |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| name | neck Pillow |
| size | 26*22*13cm |
| Fabric | polyester/cotton |
Instock
There are no reviews yet.