Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.501 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Type | Bedroom Furniture |
| General Use | Home Furniture |
| Brand Name | tongyue |
| Origin | US(Origin) |
| Thickness | Under 15 cm |
| Model Name | LUIVZD Futon Mattress |
| Material | Leather |
| Item Weight | 1500 Grams |
| Age Range (Description) | Adult |
Instock
There are no reviews yet.