Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.277 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 14 × 9 cm |
| Use | Seat |
| Style | plain |
| Feature | memory |
| Material | Polyester / Cotton |
| Technics | Woven |
| Filling | Memory Foam |
| Type | Lumbar Pillow |
| Brand Name | willstar |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Product Size | 11×4.7inches/28x12cm |
| Shape | Cylinder |
| Color | Black |
| Feature1 | Back Support Roll for Chair Car |
| Feature2 | Neck Roll Pillow for Sleep |
| Feature3 | Travel Lumbar Support Pillow |
| Feature4 | Ergonomic Lower Back Roll |
Instock
There are no reviews yet.