Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 15 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Pattern Type | Solid |
| Grade | Grade A |
| Model Number | Foot Pillow |
| Weight | 0.5-1 kg |
| Shape | Concave |
| Part | BODY |
| Feature | Massage |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | massage |
| Origin | Mainland China |
| CN | Hunan |
Instock
There are no reviews yet.