Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Fabric Count | 30 |
| Shape | Concave |
| Feature | memory |
| Filling | Memory Foam |
| Material | Polyester / Cotton |
| Use | Decorative |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| Weight | 0.5-1 kg |
Instock
There are no reviews yet.