Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Set Type | No |
| Grade | Grade A |
| Thread Count | 100TC |
| Fabric Count | 20 |
| Shape | OBLONG |
| Part | Neck |
| Filling | Memory Foam |
| Material | 100% Cotton, Memory foam |
| Use | Decorative, Bedding |
| Brand Name | HEHUAI HT |
| Origin | Mainland China |
| CN | Guangdong |
| size | 67x36cm |
| weight | 1-5kg |
| Bedding segmentation | Memory pillow |
| Pillow core height | 5cm-10cm |
Instock
There are no reviews yet.