Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 30 × 10 cm |
| Gender | Unisex |
| Model Number | FU7101 |
| Special Features | memory |
| Pattern Type | Cartoon |
| Shape | Rectangle |
| Feature | memory |
| Weight | 0-1 pounds |
| Grade | Grade A |
| Filling | Polyester / Cotton |
| Material | 100% Cotton |
| Origin | Mainland China |
| CN | Zhejiang |
| Age Group | BABIES |
| Season | FOUR SEASONS |
| Age Range | 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y |
Instock
There are no reviews yet.