Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.197 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 14 × 6 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | LDP305-1 |
| Technics | Lacquer |
| Material | Metal |
| Brand Name | JTDUNANT |
| Origin | Mainland China |
| Colors | Gold, Silver, Black |
| Size | 37mm * 60mm * 10mm |
| Weight | 149g |
| Refillable Gas | Butane Gas |
| Adapter or Gift box | Not including |
| Flame type | Soft Double Flame |
| Feature1 | Bright Sound |
| Usage | Suitable for Halloween or Christmas Gift |
| Customizable | Yes |
| Windproof | No |
| Dropshipping/ Wholesale | Support |
Instock
There are no reviews yet.