Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Usage | Home DIY |
| Power Source | Battery |
| Nozzle Material | Copper |
| is_customized | Yes |
| Rated Voltage | 18v |
| Model Number | Hot Glue Gun for Makita 18V |
| Brand Name | MELLIF |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| Support: | wholesale and retail |
| Color: | blue black |
| Glue Stick Size: | 11*150mm |
| Note: | no battery, no charger |
| Note 1: | Not suitable for makita 18v battery G series |
Instock
There are no reviews yet.