Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.072 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 3 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Number of Pieces | One Unit |
| Certificate Number | fade pigmentation serum |
| GZZZ | YGZWBZ |
| Certification | GZZZ |
| Country/Region of Manufacture | CHINA |
| Ingredient | nature plant |
| Model Number | freckle removal serum |
| Feature | Whitening |
| Formulation | Liquid |
| Gender | Female |
| Brand Name | eelhoe |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | face serum |
| Manufacturer | melanin correction serum |
| Distributor/Importer | dark spots serum |
| Date of Manufacture | new |
| Brand | EELHOE |
| Specification | 50ml |
| Shelf life | 3 years |
| Feature1 | remove melasma serum |
| Feature2 | freckle whitening serum |
| Feature3 | pigment brightening serum |
| Feature4 | anti freckle serum |
| Feature5 | remove pigment serum |
| Feature6 | brightening freckle serum |
Instock
There are no reviews yet.