Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 39 kg |
|---|---|
| Dimensions | 88 × 59 × 38 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Number of Holes | ONE |
| Model Number | MJ-3018A |
| Sink Style | Single Bowl |
| Feature | Without Faucet |
| Installation Type | Apron Front |
| Brand Name | MEJE |
| Material | Porcelain |
| Bowl Shape | Rectangular |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.