Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 15 × 1 cm |
| Certificate | No |
| Certificate Number | Meisidian Octagon 20X30MM 60 Carat Large Size Lab Created Grown Green |
| Item Weight | 60 carat |
| Model Number | Lab emerald |
| Item Height | 20X30mm thickness 12mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Tourmaline |
| Item Shape | Emerald Shape |
| Brand Name | meisidian |
| Origin | Mainland China |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
Instock
There are no reviews yet.