Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Warning | mini items, beware children swallowed |
| Dimensions | 29cm*29cm*0.8cm one piece |
| Gender | Unisex |
| With Rack for Game blanket or Not | no |
| Model Number | – |
| Type | Split Joint |
| Features | Educational, SOFT, Sports, No Music |
| Material | EVA |
| Brand Name | MEI QI COOL |
| Origin | Mainland China |
| CN | Fujian |
| Recommend Age | MATERNITY, 0-6m, 7-12m, 13-24m, 25-36m, 4-6y, 7-12Y, 12+y |
Instock
There are no reviews yet.