Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | Full Frame Mirrorless Camera |
| Minimum Aperture | F16.0 |
| Focal Length | 33mm |
| Launch Date | 2024 |
| Package | Yes |
| Weight | 401g-500g |
| Maximum Aperture | f/1.4 |
| Lens UV Filter Size | 52mm |
| Caliber | 52MM |
| Number of Diaphragm Blades | 9 Blades |
| Focus Mode | Af, Mf |
| Focus Type | Wide Angle-Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | Yes |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Scenery, Still Life, People |
| Brand Name | MEIKE |
| MEIKE Model | 35mm f1.4 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.