Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Certificate | YES |
| Certificate Number | 16160559363 |
| Certificate Type | GTC |
| Item Weight | Approx 8-62g/bracelet |
| Model Number | QU001 |
| Item Height | 7-15mm |
| Metals Type | None |
| Main Stone | Quartz |
| Item Shape | ROUND SHAPE |
| Brand Name | Mei Han Xing |
| Origin | BR(Origin) |
| Item Type | beads |
| Fine or Fashion | Fine |
| Product Material | Gold rutilated quartz |
| Color | Natural |
| Producing area | Brazil |
| Grade |
Instock
There are no reviews yet.